Bal Halloweenowy w Royal Park Hotel & SPA *** Mielno

Tradycja obchodzenia Halloween w Polsce staje się coraz bardziej popularna. Idąc z duchem czasu podjęliśmy wyzwanie i postanowiliśmy zorganizować wielki Bal Halloweenowy. Przygotowania ruszyły pełną parą kilka tygodni przed planowanym terminem. Im było bliżej wydarzenia, tym więcej pomysłów przybierało formę rzeczywistą. Nietoperze, pająki, dynie i kapelusze czarownic opanowały cały hotel. Wszyscy w zespole mogli chociaż przez chwilkę wrócić do beztroskich czasów dzieciństwa przy brystolu i bibule. Nieubłaganie zbliżała się godzina zero, w pocie czoła zwiększaliśmy tempo by dopieścić piękną salę balową, która na ten czas przeobraziła się w magiczną krainę strachów z duchami i pajęczynami w tle. Od teraz cała uwaga skierowana była na nasze upiorki, potworki i innych superbohaterów, którzy tłumie przybywali do hotelu.

No i stało się! Zaczęliśmy wielki Bal Halloweenowy. Kościotrupy, księżniczki, mumie oraz diabełki wpadły w wir tańców i konkursów. Niesamowite wiedźmy animatorki zadbały o dobrą zabawę każdego malucha. W trakcie balu najmłodsi uczestnicy mogli skosztować dań przygotowanych specjalnie na tę okazję i dopasowanych do dziecięcych gustów. Oczywiście nie zapomnieliśmy o nieodłącznym elemencie tradycji Halloweenowej, czyli zbieraniu cukierków. Najciekawszym elementem wieczoru był pokaz mody, zakończony wyborem trzech fascynujących przebrań, ich właściciele zostali nagrodzeni karnetami na basen w Royal Park Hotel & Spa***. Pod koniec balu zrobiliśmy naszym milusińskim niespodziankę w postaci sesji zdjęciowej w fotobudce.

Nastał późny wieczór, mroczny „dj wodzirej” podziękował gościom za przybycie. Nadszedł czas rozstania z maluchami, ale cóż poradzić wszystko co dobre, niestety szybko się kończy. Łakocie i balony rozdane, pociechy ubrane, czas do domu. Kiedy pożegnaliśmy gości, mimo wyczerpania magicznych mocy wszystkich wiedźm, byliśmy dumni i zadowoleni, ponieważ zamierzony cel został zrealizowany. Każda buźka wyszła z hotelu uśmiechnięta i szczęśliwa, a o to chodziło! Naszym zadaniem było sprawić, że właśnie Ci najmłodsi goście oddadzą się fantastycznej zabawie w niesamowitym klimacie halloweenowym. Bal w hotelu stworzył rodzicom świetną alternatywę dla niebezpiecznego chodzenia po domach i zbierania cukierków od obcych, czasami niezbyt pozytywnie nastawionych osób. Jednocześnie była to doskonała okazja, aby nadrobić towarzyskie zaległości przy pysznej kawie i wypiekach kuchni Royal Park Hotel & Spa***.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i jeszcze raz straaasznie gratulujemy laureatom konkursu. Zapraszamy serdecznie do śledzenia serwisów informacyjnych i społecznościowych Royal Park Hotel & Spa***, ponieważ już zbieramy kolejne magiczne moce na następne wyzwania. Poniżej znajduję się link do galerii zdjęć z tego magicznego wydarzenia.