Kultura i Sztuka w Royal Park Hotel & SPA

O tym, że Royal Park Hotel & SPA *** jest nie tylko miejscem wypoczynku, relaksu i spotkań biznesowych z pewnością wie każdy, kto przynajmniej raz odwiedził trzygwiazdkowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany na malowniczym terenie w sercu nadmorskiej turystyki – w Mielnie k/Koszalina. Morze, czyste plaże, jezioro, szlaki piesze i rowerowe to niezaprzeczalne atuty tego regionu, ale nie jedyne które powinny znaleźć się w przewodniku każdego turysty. Niezwykłe miejsca o ciekawej historii, liczne zabytki, a także wyjątkowe koncerty, festiwale i wydarzenia tworzą całoroczną ofertę dla wszystkich, którzy znają prawdziwą wartość Kultury i Sztuki.

Royal Park Hotel & SPA *** z ogromną satysfakcją otwiera swoim Gościom drzwi do lokalnej Kultury i Sztuki oferując stały dostęp do przewodników i kalendarza nadchodzących wydarzeń. Dzięki współpracy z najważniejszymi instytucjami m.in. Centrum Kultury CK105 w Koszalinie, Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie, Filharmonią Koszalińską, Muzeum w Koszalinie oraz licznymi agencjami koncertowo-impresaryjnymi klienci indywidualni oraz grupowi mogą dokonywać rezerwacji zaproszeń bezpośrednio w recepcji hotelowej, niejednokrotnie ze specjalnym rabatem. Doceniając ogromną wartość Kultury i Sztuki hotel stale współpracuje z jej przedstawicielami przy organizacji najważniejszych festiwali i wydarzeń artystycznych tj. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, Koszalińskie Konfrontacje Młodych „m-Teatr” oraz patronuje najciekawszym imprezom kulturowym organizowanym na terenie gminy Mielno.

Zapraszamy nad morze po wypoczynek, relaks oraz wyjątkową podróż do świata Kultury i Sztuki. Szybkiej rezerwacji pobytów dokonać można na stronie internetowej: www.royalpark.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 94 310 84 80.